END GLORY HOTEL

End Glory Hotel Trakya’nın En önemli lokomotif şehri olan Çorlu’da V.I.P müşteri odaklı, kaliteli hizmet hedefi ile modern, konforlu ve huzurlu bir konaklama için her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek dizayn edilmiştir.

V.I.P konseptte hizmet veren standart ve business olmak üzere 2 farklı çeşitte odadan oluşan hotelimiz Çorlu merkezde İstanbul yolu üzerinde Çorlu Sanayi Bölgesine 10 dk. mesafe uzaklıktadır.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz;
Bölgemizdeki pozisyonumuzu liderlik seviyesine çıkartarak güçlendirmek, otelcilik sektöründe sadece Çorlu’da değil, öncelikle ülkemizde tanınan saygın markalar arasında yer alarak büyümek.

Misyonumuz;
Konuklarımızın misafirliğini daha ayrıcalıklı kılmak.
Bu amaca ulaşmada bize katkı sağlayacak olan; Personelimize; saygın, gelişmeye ve ilerlemeye açık, aidiyet duygusu aşılayan, güvenli ve huzur dolu bir iş ortamı sağlamak.
Konuklarımızın; güvenli ve rahat bir ortam sunarak kişiye özel ve güleryüzlü hizmet ile ilgili beklentilerini günden güne yükselen bir şekilde karşılamak.
Markamızın; personel ilişkileri, halkla ilişkiler ve karlılık alanında başarılı olmasını ve mükemmel hizmetleri ile tanınmasını sağlamak.

image
image
image
image

 

 

OTELİMİZDEN ULAŞIM MESAFELERİ

Varış Noktası   Süre
İstanbul Hava Limanı   89 km - 68 Dk
Çorlu Hava Limanı   10 km - 8 Dk
İstanbul   85 km - 50 Dk
Edirne   100 km - 85 Dk
Çerkezköy Organize Sanayi   30 km - 20 Dk